to-nik.cz

něco málo informací o mně. :)
Jmenuji se Antonín Pospíšil a od roku 2006 se zabývám webovými stránkami a projekty.
Po celou tu dobu spolupracuji s cestovními agenturami a ve spolupráci s nimi jsem vytvořil systém pro evidenci cestovních smluv a celou tu agendu okolo.
Systém se vyvíjel poměrně dlouhou dobu a byl přizpůsobován aktuálním potřebám. Ze začátku byla veškerá evidence vedena v excelu. Když ale počet řádků dosáhl čísla 3500, tak už v tom přestával být přehled.
Proto jsem začal psát intranetovou aplikaci na bázi webových stránek a databázový systém. A jak šel čas přibývaly jednotlivé funkce a vylepšení.
Dnes tento systém hlídá veškeré situace, které se mohou v této souvislosti vyskytnout, jako je hlídání plateb od klienta, jestli jsou zaslány pokyny na cestu, jestli je potvrzená rezervace zájezdu v cestovní kancelář, jestli je vyčíslena provize atd.
Systém je průběžně vylepšován a doplňován o nové funkcionality. Takže je to vlastně nikdy nekončící proces.
Pro potřeby menší cestovní kanceláře byl upraven v roce 2014. Agentura se změnila v cestovní kancelář a začala pronajímat apartmány u moře. Tento systém je zatím přizpůsobený konkrétní cestovníkanceláři, ale připrapuji jeho volnou verzi na podzim tohoto roku.
K tomu také upravuji tento systém pro evidenci jakýchkoli zakázen a vastně tak možnost využití v libovolném oboru.
Ruku v ruce s tímto projektem vznikaly i webové stránky pro různé příležitosti a reklamní kampaně. Navíc jsem si rozšířil obzory absolvováním kurzu internetového marketingu, což obsahuje optimalizaci stránek pomocí SEO, vytváření reklamních kampaní ve vyhledávačích google a seznam nebo-li PPC reklamy. Kurz také obsahoval e-mailový marketink, analýzu stránek a reklamních kampaní v google analytics....
Časem jsem začal dělat webové stránky i pro jiné subjekty, přátele apod.
Od roku 2013 jsem na volné noze a těmto aktivitám se věnuji na plný úvazek.
to-nik.cz   
Antonín Pospíšil
IČ: 44176155
Křišťanova 1545/2
130 00  Praha 3
E-mail: tonik@to-nik.cz
Tel: 602 82 62 77
© to-nik.cz 2015
S-rank <